Paisje muzikore

Shitet nga: Visi 04 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes paisje muzikore Perforcues,Zvoqnika etj
Shikoni fotot. Na kon. 044 656 556 dhe 045 60 50 01
Apo ne vaiber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim