Pajaqall

Shitet nga: Egzon 05 Dhj 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes pajaqall per kerr qmimi 35e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim