Pajaqalla ne gjendje te rregullt

Shitet nga: buki 03 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet ose ndrrohet me kablla pajaqalla ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim