Pajaqallen toxic 500 watt

Shitet nga: driton 18 Tet 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajaqallen toxic 500 watt ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim