Panasonic Studio

Shitet nga: Panasonic 06 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Panasonic ne gjendje te shkelqyeshme
osht me 5 cd 2 kaseta.... mp3 ka edhe kabllin per me lidh me Mobil...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim