Panasonic origjinal me qmim te arsyeshem

Shitet nga: Studio 31 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet ne gjendje te regullt dhe pothuajse e re...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim