Panasonic radi me CD

Shitet nga: albert 10 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
panasonik radi punon perfekt per me shum
mund me ardh me pa
mundeni me kontaktu ne keta nr 045347637 gjithashtu edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim