Panasonic

Shitet nga: lavdim 06 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet kasetofoni panasonic mp3 i cili ka edhe pilotin funksional,kasetofoni eshte touchscreen dhe multicolor mund te behet desktopi i kuq i verdhe i bardh i kalter ngjyr vjollce etj dhe ka nje sistem mjaft te fort te zerimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim