Panasonic

Shitet nga: lavdim 22 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet kasetofoni panasonic mp3 i cili ka edhe pilotin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim