shes studjo me tri cedeja

Shitet nga: fitim 30 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Shes studjo me tri cd shum pak i perdorur punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim