Perforcues Technics

Shitet nga: leutrim 18 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet perforcusei technics su-z960 eshte 4 channel eshte ne gjendje te rregullt i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim