Perforcues dhe Zvoqnika te Fort Orgjinal

Shitet nga: Visi 04 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcues shum te fort dhe orgjinal dhe zvoqnika te ndryshum
Shes edhe ni mikrofon ajror gjerman shum i mir,vnohet ne bel.
Shes edhe Zvoqnika me perforcues te vetin orgjinal JBL , Shikoni
Fotot. Per me shum na kon. Ne 044 656 556 045 60 50 01 dhe ne
Vajber +37744656556.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim