Perforcues dhe Zvoqnika te fort

Shitet nga: Visi 22 Qer 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Perforcues te ndryshum orgjinal dhe Zvoqnika te fort
Shikoni fotot. Per me shum na kon 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim