Perforcues te ndryshum Orgjinal dhe zvoqnika

Shitet nga: Visi 04 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes paisje muzikore shum te mira ORGJINALE dhe Zvoqnika te ndryshum
Shes edhe mikrofona ajror orgjinal. Shikoni fotot per me shum na kon ne nr.
044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim