Perforcuesi MACaudio Urgjent

Shitet nga: trimi 29 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet perforcuesi ne gjendje perfekte dhe i fuqishem Mac Audio MP-4405

perfornamncat jan keto

Mac Audio MP- 4405
4 х 100 вата RMS на 4 ома
2 х 280 вата RMS на 4 ома (bridge)
Входове - RCA
Hi pass filter - 30-500 Hz
Low pass filter - 50-250 Hz
Предпазител - 3 x 40 ампера
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim