Perforcus deka cd ekulajzer

Shitet nga: Luli 01 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim