Perforsues SONY str-db2000

Shitet nga: shefki 01 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
PERFORCUES SONY STR-DB2000

Specifications
Tuning range: FM, MW

Power output: 120 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 120W (front), 120W (center), 120W (rear)

Frequency response: 4Hz to 50kHz

Total harmonic distortion: 0.09%

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 86dB (MM), 96dB (line)

Output: 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: component, composite, SVHS

Dimensions: 430 x 161 x 400mm

Weight: 10kg

Accessories: RM-PP412 remote control

Year: 2003

Vlen te ceket qe eshte i ardhur nga jasht dhe i pa perdorur ketu. Bejm dhe ndrrim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim