Pioneer 600w

Shitet nga: Bufer 600w 31 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes baseri pioneer original 600 w 12`` inq shume.ne gjendje te.mire qet shume bass te fort dhe te paq..pe shes se nuk pom duhet moo se skam kerr...edhe ni pajaqal te vogel.per zvoqnika.te kerrit ka 50x4wat dmth qe I ka 200 wat fuqi..ose 2x100 wat...per info.shtes na kontaktini ne numrat 049 223 870 (viber) & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim