Pioneer

Shitet nga: Shqipdon 25 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes suboferin per kerre pioneer me pajaqall (zmadhus) magnat classic 360 jon tmira shum e qesin fort te ardhura nga gjermonia I shes me qmim te arsyshum vetem per 800ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim