Radio

Shitet nga: Pepi 04 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
Shess Radioni Te re per vetur Pa perdor osht shum e mir me Radion vjen Edhe Camera per me shum inf Ne e cekur +37745827168 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim