Radion

Shitet nga: Pepi 07 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
She's radion per Vetura pa perdorur I ri shum I Mir usb bluto memory cart Radioni osht shum I Mir me radi vjen edhe camer te ventures camera osht shum e Mir per me shum inf mund Ne Nr +37745827168 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim