Studio

Shitet nga: Azem 27 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
2 zveqnika dhe perforcuesi, paisjet jan pioneer origjinal. Perforcuesi ka nje problem, trafon e ka t'prisht, riparimi kushton maksimum 20-30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim