Radio CD-Player Golf 5 V

Shitet nga: Pajtim 23 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio eshte ne gjendje te rregullt perveq qe eshte pak e shlyer ne butona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim