Radio Grundig TYPE 380W

Shitet nga: Fatmir 01 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio Grundig TYPE 380W ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim