Radio+Shanzher me 6 cd+ pajaqall BLAUPUNKT

Shitet nga: atdhe 26 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
jane ne gjendje te rregullt kan ardh prej zvicrres tu punu jon kon
jon hek prej kerrit ama un nuk i kam perdor ktu
çmimi per te gjitha bashk 50€

BOJ NDRRIM ME NAJ SEN QE ME KONVENON
NVARET QFAR OFRONI
QMIMI ME NDRRIM 65€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim