Radio Zvoqnik Studio

Shitet nga: Fisnik 10 Shk 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten ose ndrrohen , boks pioneer , pioneer, kenwood , radio pioneer kenwood etj
radio ka bluetoth radio tv aux sd usb chip sd cd video mp 3 mp4 7 inq ekran toch screen thirrjet telefon I hap me radio sensora gps

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim