Radio e integruar ne degjuese

Shitet nga: Pronari 11 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio FM e integruar ne degjuese, ne gjendje te rregullt e pershtatshme per piknik, shetitje, vrapim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim