Radio me cd sonyy 200wat

Shitet nga: burhan 09 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   23 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio ne gjendje te rregullt punon edhe me cd firma sony 50#4 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim