Radio panasonik punon perfekt

Shitet nga: albert 08 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio panasonik me cd punon gjenjde perfekte
e ardhur nga zvicrra e perdorur por punon perfekt
kontaktoni ne kta nr 045347637 si dhe viber vacap me ket nr
mund te kontaktoni edhe ne ket nr 049620890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim