Radio per Ford KA

Shitet nga: Vigan 24 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio per veturat Ford KA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim