Radio per VW Golf, Golf Plus, Passat

Shitet nga: wv 13 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio cd per VW eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim