Radio per Vetur

Shitet nga: Fisi 13 Sht 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radion per vetur i jap gratis edhe kta dy autoperlanta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim