Radio per vetur

Shitet nga: fisi 14 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radion Grunding me kaset ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim