Radio te vjetra

Shitet nga: fehmi 03 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes magnetofon 4kanalsh dhe gramafon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim