SONY Amplifikator (perforcues zeri)

Shitet nga: flamur 25 Jan 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Amplifikator (perforcues zeri)-- SONY --
ne gjendje te rregullt punuese
Karakteristikat : 230V ~ 50/60Hz 190W (4-16 Ω)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim