Shes 4 zvushnika

Shitet nga: alban 28 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 4 zvushnikatt kto 2 mete mdhaj jan 700 wat max

Kto 2 Zvushnikat mete veqjel Jon basat Pioner 450watt

Per m shum kontakto nr 045 545 020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim