Shes Muziken -PIONEER-KENWOOD...

Shitet nga: Bujari 30 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Muzika per Veture shume pak e perdorur....

Perforcuesi Mosfet me mundesi 4x150 Watt ose 2x300 Watt...Cmimi 80 euro

Altoparlantet 2 cope PIONEER 2x300 Watt..Cmimi 130 euro

Altoparlantet 2 cope KENWOOD 2x240 Watt...Cmimi 120 euro...

Ne rast blerjes te gjitha cmimi eshte 280 euro...

Kontakti ne Viber +37744-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim