Shes Perforcusin

Shitet nga: ,, 16 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Perforcusin ne Gjendje shum tmir 350 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim