Shes Radio Cd dhe Navigacion Blaupunkt

Shitet nga: Blapunkt 11 Gsh 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio Cd - Navigacion blaupunkt e perdorur shum pak dhe ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim