Shes Zerim Bose

Shitet nga: Lindi 08 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Zerimi Bose i cili i posedon edhe 3 autoparlanta tjere qe nuk shifen ne foto dhe te cilat jan blere 2.900 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim