Shes kasetofon Kenwood, zmadhues Eagle, shanzher..

Shitet nga: xxx 20 Mar 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kasetofon Kenwood 4x40 watt, Zmadhuesi Eagle 2x80 watt, Shanzhner Aiwa, punojn te gjitha.
Shiten edhe ndaras me qmim te volitshem.

Tel: 049 / 715 - 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim