Shes zerime prodhim i USA

Shitet nga: Alban 07 Nën 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zerimin qe shihni ne foto kane muzik shumm te fort, arsyeja eshte sepse e kam shitur kerrin e kta me nuk me duhen, jane prodhim Amerikan dhe e qesin zerin shum paqt vetem i vyn kasetofoni i fort..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim