Shitet. Bufer. Mb

Shitet nga: Shitsi 07 Nën 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes nje. Bufer mb quart Phg 304G me qmim. Te volitshem. Te. Int. Mujn. Ne. Tel. Tekonraktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim