Shure

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Egzon 06 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shutet shure shum pak i persorur mundesi kontakti ne viber +37744774474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim