Sistem zerimi per vetura

Shitet nga: Tomor 06 Dhj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues per zerim te veturave 1000 wattes pres blers serioz qmimi i volitshem vjen bashk me bobinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim