Sonny 2 shum pak i perdorur

Shitet nga: sonny 20 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes sonny 2 shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim