Studio Philips - Defekt

Shitet nga: Arbi 13 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Studio me dy altiparlante.
Studio sic shihet edhe ne foto ka:
3 cd changer,
2 kaseta,
240 watt
Woox Technology (basse te ndryshme)

Defekt eshte integrali i zerit!
Cdo gje tjeter eshte ne rregull!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim