Studio Siemens

Shitet nga: Erion 16 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes studio Simens ne gjendje te rregullt.Ka radio,kaseta ,pllaka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim