Studio

Shitet nga: aa 22 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten studiot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim