Subwoofer Surround Home Theater 5.1

Shitet nga: Subwoofer Home Surround 5.1 24 Gsh 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Subwoofer 5 + 1 gjithsej 800Watt plus DVD,DVX,MPG,Radio FM,Aux,vende per 2 Mic si dhe digitronin. I pershtatshem per Kafiqa,lokale dhe shtepi apo banese.E perdorur ne gjendje teper te mire. Bej edhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim